nr 1417 7577
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, handelsfartyg. Olja på duk, 34x30cm, yttermått inklusive ram: 41x37cm
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 6 september 2021 kl 19:40:42
| Tid |
Kund |
Bud |
5/9 20:05:25